Mobilny serwis aut ciężarowych Bydgoszcz

Mobilny serwis aut ciężarowych Bydgoszcz

Berg-Trans to firma świadcząca usługi serwisowe aut ciężarowych. Wiemy jak ważny jest czas każdego kierowcy, dlatego wykonujemy zlecenia na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest dotarcie do jak najszerszego grona klientów. Stale poszerzamy swoją ofertę usług. Obecnie znajdziesz w niej: diagnostykę komputerową, wymianę sprzęgła, wtrysków, naprawy Adblue, wymianę klocków hamulcowych, wymianę rozruszników i wiele innych. Mobilny serwis aut ciężarowych Bydgoszcz – zapoznaj się z ofertą firmy i skorzystaj.

Berg-Trans – dlaczego warto skorzystać?

Nasza firma działa na terenie całego kraju, jak również za granicą – na ternie Unii Europejskiej. Posiadamy dużą flotę pojazdów, dzięki czemu czas dojazdu do klienta jest skracany do minimum. Dlaczego warto jeszcze skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • skuteczne naprawy,
  • kompleksowe usługi,
  • atrakcyjne ceny,
  • monitorowane pojazdy.

Doświadczenie i pasja

Motoryzacja to nasza pasja! Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w branży, dlatego zawsze możesz liczyć na ich skuteczność. Mobilny serwis aut ciężarowych Bydgoszcz to gwarancja błyskawicznego działania naszych fachowców. Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Jeśli zatrzymała Cię usterka na drodze – nie czekaj! Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MOBILNE
SERWISOWANIE

Oczekujesz natychmiastowej pomocy z zakresu naszych usług?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Dzięki doświadczeniu oraz niezawodności naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić Twoje auto. Staramy się, aby czas przestoju był jak najkrótszy.

Berg-Trans
Dominik Berger

62-100 Wągrowiec, Rgielsko 14B

NIP: 7661994633
REGON: 363702413

Telefon: +48 723 946 402
E-mail: transport@berg-trans.pl

DO GÓRY