O FIRMIE

Niezawodny Mobilny Serwis Aut Ciężarowych

Berg-Trans to mobilny serwis aut ciężarowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętej, specjalistycznej naprawie samochodów ciężarowych. Nasze zamiłowanie do mechanizacji, wieloletnie doświadczenie oraz chęć niesienia pomocy przekładają się na usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy pracowników, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Celem naszej firmy jest skuteczne przeprowadzenie naprawy oraz satysfakcja każdego klienta. To, co nas jeszcze wyróżnia, to konkurencyjne ceny na rynku.

Posiadamy sieć mobilnych serwisów ciężarówek, dlatego jesteśmy w stanie dojechać w każde, wyznaczone przez klienta miejsce. Usługi świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, na terenie Unii Europejskiej.

Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. W ofercie naszej firmy znajdziesz: diagnostykę komputerową, wymianę sprzęgła, wtrysków, naprawy Adblue, wymianę klocków i tarcz hamulcowych, wymianę rozruszników i wiele innych.

Aby zapewnić kierowcom możliwość szybkiego powrotu w trasę podejmujemy błyskawiczne działania. Decydując się na ofertę naszej firmy masz gwarancję na profesjonalną pomoc specjalistów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Berg-Trans.

MOBILNE
SERWISOWANIE

Oczekujesz natychmiastowej pomocy z zakresu naszych usług?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Dzięki doświadczeniu oraz niezawodności naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić Twoje auto. Staramy się, aby czas przestoju był jak najkrótszy.

Berg-Trans
Dominik Berger

62-100 Wągrowiec, Rgielsko 14B

NIP: 7661994633
REGON: 363702413

Telefon: +48 723 946 402
E-mail: transport@berg-trans.pl

DO GÓRY