Mobilny serwis aut ciężarowych Europa

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa

Przebita opona? Rozładowany akumulator? Awaria sprzęgła? Nie czekaj! Skorzystaj z pomocy naszej firmy.

Mobilny serwis aut ciężarowych Europa to gwarancja na szybką i skuteczną pomoc. Firma Berg-Trans działa nie tylko na terenie kraju, ale również w państwach na terenie Unii Europejskiej. Poznaj zakres naszych usług i skorzystaj.

Usługi mobilnego serwisu aut ciężarowych Berg-Trans

Jak dla każdego przedsiębiorcy, celem naszej działalności jest zadowolenie każdego klienta. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, co przekłada się na skuteczne podejmowanie działań. W ofercie naszej firmy znajdziesz:

  • diagnostykę komputerową,
  • wymianę sprzęgła,
  • wymianę wtrysków,
  • naprawy Adblue,
  • wymianę klocków hamulcowych,
  • wymianę rozruszników.

Jeśli Twoje auto zepsuło się w trasie, a zależy Ci na szybkiej i skutecznej naprawie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Profesjonalizm w działaniu

Dzięki nowoczesnym autom serwisowym i holowniczym każdy kierowca może liczyć na profesjonalną i szybką pomoc. To, co wyróżnia jeszcze naszą firmę, to skuteczne naprawy oraz atrakcyjne ceny. Nasz warsztat obsługuje kompleksowo pojazdy wszystkich marek. Nasi pracownicy regularnie odbywają szkolenia i programy warsztatowe, w celu podwyższenia kwalifikacji oraz posiadania najnowszych informacji technicznych o pojazdach.

Wiemy, że w trasie wszystko jest możliwe, a skuteczna i szybka naprawa samochodu ciężarowego może uratować niejeden skomplikowany transport ładunku. Świadczymy usługi na takim poziomie, jakiego sami oczekiwalibyśmy od usługodawcy.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów już dziś. Mobilny serwis aut ciężarowych Europa -skontaktuj się z nami.

MOBILNE
SERWISOWANIE

Oczekujesz natychmiastowej pomocy z zakresu naszych usług?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Dzięki doświadczeniu oraz niezawodności naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić Twoje auto. Staramy się, aby czas przestoju był jak najkrótszy.

Berg-Trans
Dominik Berger

62-100 Wągrowiec, Rgielsko 14B

NIP: 7661994633
REGON: 363702413

Telefon: +48 723 946 402
E-mail: transport@berg-trans.pl

DO GÓRY