Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań

Mobilny serwis aut ciężarowych Poznań

Jesteśmy pasjonatami mechaniki samochodów ciężarowych. Nasza firma Berg-Trans działa na rynku od 2016 roku.

Wiemy, jak ciężko znaleźć odpowiedni serwis TIR, który naprawi usterkę w każdym miejscu. Nasz mobilny serwis aut ciężarowych Poznań dociera do kierowców nie tylko na terenie Polski, ale również Unii Europejskiej. W najbardziej kryzysowych sytuacjach wiemy, jak ważna jest skuteczność, profesjonalizm oraz zrozumienie. Korzystając z usług naszej firmy Berg-Trans masz gwarancję na szybkie i skuteczne działanie.

Berg-Trans – dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma działa na terenie całego kraju, jak również za granicą – na ternie Unii Europejskiej. Posiadamy dużą flotę pojazdów, dzięki czemu czas dojazdu do klienta jest skracany do minimum. Dlaczego warto jeszcze skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • skuteczne naprawy,
  • kompleksowe usługi,
  • atrakcyjne ceny,
  • monitorowane pojazdy.

Mobilny serwis aut – usługi na najwyższym poziomie

Dzięki nowoczesnym autom serwisowym i holowniczym każdy kierowca może liczyć na profesjonalną i szybką pomoc. To, co wyróżnia jeszcze naszą firmę, to skuteczne naprawy oraz atrakcyjne ceny. Nasz warsztat obsługuje kompleksowo pojazdy wszystkich marek. Nasi pracownicy regularnie odbywają szkolenia i programy warsztatowe, w celu podwyższenia kwalifikacji oraz posiadania najnowszych informacji technicznych o pojazdach.

Wiemy, że w trasie wszystko jest możliwe, a skuteczna i szybka naprawa samochodu ciężarowego może uratować niejeden skomplikowany transport ładunku. Świadczymy usługi na takim poziomie, jakiego sami oczekiwalibyśmy od usługodawcy.

Serwis mobilny i stacjonarny. Skontaktuj się z nami!

MOBILNE
SERWISOWANIE

Oczekujesz natychmiastowej pomocy z zakresu naszych usług?

Nasz serwis dostępny jest 24h/dobę. Dzięki doświadczeniu oraz niezawodności naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić Twoje auto. Staramy się, aby czas przestoju był jak najkrótszy.

Berg-Trans
Dominik Berger

62-100 Wągrowiec, Rgielsko 14B

NIP: 7661994633
REGON: 363702413

Telefon: +48 723 946 402
E-mail: transport@berg-trans.pl

DO GÓRY